KONTAKTA TEAMET

Vi är ett starkt team av erfarna projektledare, projekteringsledare och byggledare som genomför projekt i hela Östergötland. Vi har gedigen kunskap om sjukhus- och vårdbyggnation och erfarenhet från en mängd olika typer av projekt såsom utbildnings-, handels-, kontors- och industriprojekt.

  • Susanne Edström

    Team Projektpartner

    susanne.edstrom@teampp.se

    +46 702-81 31 30

  • Peter Nilsson

    Team Projektpartner

    peter.nilsson@teampp.se

    +46 70-791 39 43

  • Pontus Franzén

    Team Projektpartner

    pontus.franzen@teampp.se

    +46 706 55 64 77

  • Johan Klasa

    Team Projektpartner

    johan.klasa@teampp.se

    +46 735 27 09 99

  • Hanna Holmberg

    Team Projektpartner

    hanna.holmberg@teampp.se

    +46 725 87 25 00

  • Gustav Natt och Dag

    Team Projektpartner

    gustav.nattochdag@teampp.se

    +46 704-97 10 04

  • Anna Franzén

    Forward / Team Projektpartner

    anna.franzen@teampp.se

    +46 722 - 11 35 00

  • Benjamin Teir

    Team Projektpartner

    benjamin.teir@teampp.se

    +46 70-595 33 43

  • Bawan Mahmoud

    Team Projektpartner

    bawan.mahmoud@teampp.se

    +46 709 38 78 85

  • Anders Grahn

    Team Projektpartner

    anders.grahn@teampp.se

    +46 703 - 07 76 10

  • Therese Andersson

    Team Projektpartner

    therese.andersson@teampp.se

    +46 70-438 51 46

  • Alex Westerberg

    Team Projektpartner

    alex.westerberg@teampp.se

    +46 707 - 50 25 31

  • Emma Lindberg

    Team Projektpartner

    emma.lindberg@teampp.se

    +46 76 - 322 15 45

LÅT OSS JOBBA TILLSAMMANS

Skicka ett meddelande nedan så återkopplar vi till dig. Vill du hellre kontakta en specifik person ur vårat team hittar du deras kontaktuppgifter här ovanför.